Zestawy do
profesjonalnego
opalania natryskowego

Zestawy do
opalania
natryskowego

Dla każdego
biznesu

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz opalać natryskowo, czy już działasz w branży – TanExpert oferuje szeroką gamę produktów do opalania natryskowego, dla firm każdej wielkości. Pracuj na najlepszych płynach i urządzeniach, które zapewniają idealne efekty. Posiadamy pakiety podstawowe dedykowane dla nowych firm oraz opcje dla salonów, a także doświadczonych ekspertek, chcących ulepszyć swój biznes i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci jak zacząć współpracę.

Dlaczego
warto

Dla salonów i mobilnych
ekspertek

Specjalna oferta dla
profesjonalistów

Prowadź swój biznes
z TanExpert

Zestaw TAN.LITE

Zestaw Tan.Lite to idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą zacząć opalać natryskowo jak i dla tych, którzy pracują już w branży i chcieliby wymienić swój aktualny sprzęt. Zestaw obejmuje maszynę Tan.Lite 32000 do opalania natryskowego pozbawionego smug. Urządzenie zostało wyposażone w nowy pistolet aplikujący Excess 3 z najnowocześniejszymi komponentami ze stali nierdzewnej, które zwiększają kontrolę przepływu prędkości przy jednoczesnym ograniczeniu nadmiernego rozpylania.

Silna atomizacja, połączona ze zwiększoną kontrolą płynu, znacznie zmniejsza ilość marnowanego samoopalacza, dzięki czemu teraz na jedną aplikację wystarczy zaledwie 30-40ml. Oznacza to więcej korzyści dla Ciebie.

Zestaw w zależności od wariantu zawiera również namiot, koszulkę, płyny do opalania TanExpert Professional Line oraz produkty jednorazowego użytku.

Urządzenie Płyny 1L Namiot T-Shirt Bielizna, kapcie, czepek
TAN.LITE BASIC Tan.Lite 32000 1 Tak Nie Nie
TAN.LITE PRO Tan.Lite 32000 4 Tak Tak Nie
TAN.LITE PRO+ Tan.Lite 32000 5 Tak Tak Tak

Zestaw ALL IN ONE
BOOTH KIT

Zapewnij swoim klientom najwyższą jakość dzięki All in One Tan.Booth. Urządzenie łączy maszynę do opalania natryskowego z systemem wentylacji. Wszystko w jednej profesjonalnej kabinie. Urządzenie do opalania natryskowego korzysta z technologii Micro-Whirlwind, umożliwiającej stworzenie silnego, stałego przepływu powietrza, dzięki któremu uzyskasz precyzyjną, pozbawioną smug opaleniznę. W połączeniu z kontrolującym przepływ powietrza inteligentnym przyciskiem Air-Smart gwarantuje taką samą, profesjonalną jakość opalenizny ‒ za każdym razem.Teraz z nowym pistoletem do opalania natryskowego Excess 3, zawierającym najnowocześniejsze elementy ze stali nierdzewnej, które zapewniają szybszy i sprawniejszy przepływ płynu oraz większą kontrolę nad opalenizną, jednocześnie redukując ilość marnowanego samoopalacza.

Dodatkowo zestaw zawiera 6 x płyn do opalania Pro Spray (1 litr), koszulkę MineTan i pakiet produktów marketingowych.