Jak działa opalanie
natryskowe

Opalanie dla
każdego

Dowiedz się, jak działa opalanie natryskowe oraz jak DHA wchodzi w interakcję ze skórą. Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami, które mogą zadać Twoi klienci.

Jak działa opalanie
natryskowe

Opalanie natryskowe polega na nałożeniu na skórę składnika aktywnego – DHA (dihydroksyacetonu), za pomocą specjalistycznej, niskociśnieniowej natryskowej maszyny. DHA jest bezbarwnym cukrem, który „opala” ciało barwiąc komórki powierzchniowe w zewnętrznej warstwie naskórka.

Głębokość i intensywność opalenizny będzie zależeć od siły DHA zawartej w produkcie oraz własnej, naturalnej zawartości melaniny i grubości warstwy rogowej skóry. Tam, gdzie jest ona grubsza (np. łokcie, kolana), reakcja i opalenizna są bardziej intensywne. Natomiast, gdy warstwa jest cieńsza (np. twarz). opalenizna jest delikatniejsza.

Podstawy

Przed rozpoczęciem nakładania płynu upewnij się, że wszystkie ustawienia urządzenia są gotowe do pracy, a przestrzeń wymagana na opaleniznę jest czysta i komfortowa.

Back of body

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.

Często
zadawane
pytania

Oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań, które otrzymujemy codziennie od profesjonalistów z branży.

Dlaczego TanExpert?

Na świecie nie ma drugiej marki specjalizującej się w opalaniu natryskowym o tak bogatej i wyspecjalizowanej ofercie. Produkty stworzone są dla osób dbających o piękno. Marka stale się rozwija poprzez ciągłe wprowadzanie innowacji, codzienny kontakt z klientami, aktywny udział w wydarzeniach na całym świecie i dbałość o szczegóły od początku do końca. Posiadamy produkty do każdego rodzaju skóry, a dodatkowo mamy kosmetyki dedykowane na określone okazje. Cenimy sobie zdrowie naszych klientów, jakość produktów oraz partnerskie relacje biznesowe.

Jak wybrać dla mnie opaleniznę?

Nasza kosmetyki pasują do wszystkich rodzajów skóry. Nasi eksperci dobiorą najlepszy produkt dla Ciebie, w zależności od oczekiwań i karnacji.

Jak kolor mogę uzyskać?

Odcień zależy od zastosowanego płynu oraz czasu jak długo ‘nosi’ się go do pierwszego prysznica. Doradzamy efekt optymalny dla odcienia skóry i oczekiwań klienta. Co do zasady zalecamy pozostawienie płynu na ciele przez 1 – 3 godziny przed lekkim prysznicem. Nie należy trzymać płynu na skórze dłużej niż 8 godzin.

Czy to jest bezpieczne?

Tak. Opalanie natryskowe jest nieporównywalnie zdrowsze niż wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych. DHA został zatwierdzony przez FDA (Agencja Żywności i Leków – amerykańska instytucja rządowa) do stosowania w branży higieny osobistej ponad 30 lat temu. Nie zgłoszono żadnych działań niepożądanych innych niż niewielkie podrażnienia skóry u osób uczulonych. Reakcje alergiczne są niezwykle rzadkie.

Kto nie powinien korzystać z opalania natryskowego?

Osoba, która jest uczulona na samoopalacz lub ma trudności z oddychaniem. W razie wątpliwości lub w razie dalszych pytań należy porozmawiać z naszym ekspertem lub skonsultować się z lekarzem.