Ekspresowe opalanie
już w 1h

Opalanie w 1h

Sama zdecyduj
o swojej
opaleniźnie

Wszystkie pianki samoopalające TanExpert i płyny Professional Line zawierają innowacyjną formułę 1 Hour Tan z technologią poczwórnego bronzera, która przyspiesza proces opalania i pozwala kontrolować kolor opalenizny. Reguła jest bardzo prosta – im dłużej nosisz płyn na ciele tym efekt stanie się intensywniejszy. Przykładowo jeśli spłuczesz się po pierwszej godzinie opalenizna będzie delikatna . Natomiast jeśli chcesz uzyskać ciemniejszy odcień – trzymaj płyn dłużej (nawet do 8 godzin).

Dlaczego
warto

Efekty już po pierwszej
godzinie

Zdecyduj o stopniu
opalenia

WASH N’WEAR

Prysznic w ciągu:

1h

delikatna opalenizna

2h

ciemniejsza opalenizna

3h+

intensywna i ciemna opalenizna

Tan, Shower & GO

To jedno z haseł TanExpert i MineTan. Po minimum jednej godzinie weź 45 sekundowy prysznic i ciesz się swoją opalenizną.

Co zapewnia
nasza formuła?

Bez pomarańczowego
koloru

Nasza specjalistyczna mieszanka przeciwdziała pomarańczowym odcieniom. Wszystko po to, aby zapewnić najbardziej naturalne, brązowe wykończenie skóry.

Bez nieprzyjemnych
zapachów

Wszystkie nasze produkty do opalania zawierają specjalną, opatentowaną formułę, która eliminuje wszelkie zapachy opalenizny.

Nawilżające
antyoksydanty i oleje

Wszystkie formuły TanExpert zawierają szereg naturalnych olejków i przeciwutleniaczy, aby zapewnić Twojej skórze równomierne wykończenie, trwały kolor i naturalne blaknięcie.