Profesjonalne urządzenia
do opalania natryskowego
Dla salonów i mobilnych ekspertek

Rewolucyjne
opalanie
natryskowe

Podstawa idealnej
opalenizny leży w
urządzeniach

Zrodzeni z innowacji, przekraczamy granice w branży opalania natryskowego. Zostaliśmy przetestowani przez najbardziej renomowane marki w branży. Mimo wszystko wciąż pracujemy nad nową generacją innowacyjnych narzędzi wykonanych przez najlepszych profesjonalistów. Od początku do końca, z pasją do tworzenia, nasz zespół ekspertów branżowych dostarcza szereg innowacji. Od ergonomicznych i pięknie zaprojektowanych urządzeń, w tym technologii Micro Whirlwind, aerodynamicznie wygiętej kabiny, szybkiego połączenia, naturalnego światła, inteligentnych przycisków i jedynym w swoim rodzaju aplikatorze Magic Gun.

Dlaczego
warto

Świetny design

Projektowane przez
ekspertów

Nowy aplikator Magic Gun

TanExpert Magic Spray

Urządzenie Magic Spray to przełom w świecie opalania natryskowego. Ulepszona technologia sprawia, że aplikacja płynu jest jeszcze bardziej ułatwiona, a zastosowanie najwyższej jakości elementów gwarantuje niezawodność podczas zabiegu. Jest idealne dla profesjonalnych salonów oraz osób wykonujących usługę mobilną.

Dla salonów i ekspertek mobilnych

Nowy aplikator MAGIC GUN

Zaprojektowane przez ekspertów

Kabina ALL IN
ONE TAN.BOOTH

Profesjonalny sprzęt do opalania natryskowego oraz kabina z systemem wentylacji i ekstrakcji nadmiaru płynu. Kabina wyposażona jest w urządzenie do opalania natryskowego Tan.Lite 32000, które wykorzystuje technologię Micro-Whirlwind, umożliwiającą stworzenie silnego, stałego przepływu powietrza, dzięki któremu uzyskasz pozbawioną smug opaleniznę. W połączeniu z inteligentnym przyciskiem Air-Smart gwarantuje profesjonalną jakość opalenizny ‒ za każdym razem.

Kabina All in One Tan.Booth zawiera 4 umieszczone zarówno w dolnej, jak i w górnej części wentylatory, które zapewniają równomierną ekstrakcję nadmiaru mgiełki. Aerodynamiczna, zakrzywiona komora – tworząc 'cyklon powietrzny’ dodatkowo pomaga w ekstrakcji.

Urządzenie można sfinansować leasingiem.

System wentylacji i ekstracji płynu

Urządzenie do opalania natryskowego

Dedykowane dla profesjonalistów

TanExpert Magic Gun – Pistolet do Opalania Natryskowego

TanExpert Magic Gun to udoskonalona wersja pistoletu do opalania natryskowego. Przełomowa, ulepszona technologia zapewnia jeszcze prostszą i przyjemniejszą aplikację płynu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że pistolet jest idealny zarówno dla profesjonalistów jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z opalaniem natryskowym.

Niezawodny

Spust ze stali nierdzewnej

Optymalizacja wydajności