Profesjonalne urządzenia
do opalania natryskowego
Dla salonów i mobilnych ekspertek

Rewolucyjne
opalanie
natryskowe

Podstawa idealnej
opalenizny leży w
urządzeniach

Zrodzeni z innowacji, przekraczamy granice w branży opalania natryskowego. Zostaliśmy przetestowani przez najbardziej renomowane marki w branży. Mimo wszystko wciąż pracujemy nad nową generacją innowacyjnych narzędzi wykonanych przez najlepszych profesjonalistów. Od początku do końca, z pasją do tworzenia, nasz zespół ekspertów branżowych dostarcza szereg innowacji. Od ergonomicznych i pięknie zaprojektowanych urządzeń, w tym technologii Micro Whirlwind, aerodynamicznie wygiętej kabiny, szybkiego połączenia, naturalnego światła, inteligentnych przycisków i jedynym w swoim rodzaju aplikatorze Excess 3.

Dlaczego
warto

Świetny design

Projektowane przez
ekspertów

Nowy aplikator Excess 3

Tan.Lite 32000

Lekkie, profesjonalne urządzenie do opalania natryskowego z technologią Micro-Whirlwind dla salonów oraz ekspertek dojeżdżających do klienta.

Dzięki przełomowej technologii sprzęt do opalania natryskowego Tan.Lite 32000 to produkt, który nie tylko zapewnia doskonałą jakość, ale także pozwala zminimalizować straty płynu. Teraz na jedną aplikację całego ciała wystarczy nawet 30-40ml. Urządzenie jest niezwykle lekkie, a jednocześnie ciche. Technologia Micro-Whirlwind w połączeniu z inteligentnym przyciskiem Air-Smart, tworzy ciągły przepływ powietrza, co pozwala uzyskać jednolity kolor i stworzyć doskonałą opaleniznę pozbawioną smug.

Dla salonów i ekspertek mobilnych

Nowy aplikator Excess 3

Zaprojektowane przez ekspertów

Kabina ALL IN
ONE TAN.BOOTH

Profesjonalny sprzęt do opalania natryskowego oraz kabina z systemem wentylacji i ekstrakcji nadmiaru płynu. Kabina wyposażona jest w urządzenie do opalania natryskowego Tan.Lite 32000, które wykorzystuje technologię Micro-Whirlwind, umożliwiającą stworzenie silnego, stałego przepływu powietrza, dzięki któremu uzyskasz pozbawioną smug opaleniznę. W połączeniu z inteligentnym przyciskiem Air-Smart gwarantuje profesjonalną jakość opalenizny ‒ za każdym razem.

Kabina All in One Tan.Booth zawiera 4 umieszczone zarówno w dolnej, jak i w górnej części wentylatory, które zapewniają równomierną ekstrakcję nadmiaru mgiełki. Aerodynamiczna, zakrzywiona komora – tworząc 'cyklon powietrzny’ dodatkowo pomaga w ekstrakcji.

Urządzenie można sfinansować leasingiem.

System wentylacji i ekstracji płynu

Urządzenie do opalania natryskowego

Dedykowane dla profesjonalistów

Niezawodny pistolet do opalania natryskowego Excess 3

Zapomnij o częstych awariach i psujących się spustach. Opalaj najlepszym sprzętem dostępnym na rynku, który zaprojektowany został tak, aby zapewnić maksymalną żywotność i bezawaryjność.

  • Wykonany ze stali nierdzewnej spust, wtyk i regulator natrysku
  • Lekka, przenośna konstrukcja z zakrzywionym uchwytem, zapewniającym większą wygodę i kontrolę
  • Regulowana dysza rozpylająca
  • Redukcja wykorzystania płynu: zaprojektowany, aby wykorzystywać jednie 40ml płynu na aplikację
  • Clean.Easy: po skończonej aplikacji – czyścisz zwykłą wodą

Niezawodny

Spust ze stali nierdzewnej

Optymalizacja wydajności