Dystrybutor
kosmetyków MineTan
w Polsce

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży produktów samoopalających i brązujących, sprzętu oraz kosmetyków do opalania, a także organizacji profesjonalnych szkoleń w zakresie opalania natryskowego. Jednocześnie, oprócz najwyższej jakości produktów marki TanExpert, jako jedyni w Polsce oferujemy klientom samoopalacze MineTan, czyli ogólnoświatowej, uznanej marki, która jest naszym partnerem. W proponowanym asortymencie posiadamy nie tylko profesjonalny sprzęt oraz płyny dedykowane do opalania natryskowego, ale też kosmetyki do samodzielnej aplikacji w warunkach domowych.

DHA pochodzenia naturalnego

Nr 1 na Świecie

Opalanie w 1h

Produkty
doskonałe

Produkty TanExpert i MineTan stanowią totalną innowację. Słowa te poparte są licznymi testami i porównaniami. Nasze preparaty pozostawiają widoczne efekty już w pierwszej godzinie po aplikacji. To właśnie jedna z kluczowych właściwości, które stanowią ogromną zaletę na tle konkurencji. Ponadto zapewniają w pełni naturalny odcień skóry, bez nieatrakcyjnych, pomarańczowych przebarwień. Bogata oferta zapewnia wszystkie odcienie „pod słońcem”, dzięki czemu możesz dostosować idealny kolor do swojej skóry. Nasycenie i intensywność koloru uzależnione jest od czasu jego „noszenia” na ciele. Zalecamy pozostawienie samoopalacza na ciele przez czas od 1 do 3 godzin przed lekkim prysznicem. Dla wzmocnienia efektu – można nosić produkt na skórze dłużej (nawet do 8 godzin). Proste? W końcu to #TanExpert.

Opalenizna
w 1 godzinę

Jako 1-godzinne samoopalacze ekspresowe wszystkie produkty TanExpert zawierają innowacyjną formułę 1 (HT). Formuła 1 (HT) zawiera Fast Tanning Actives z technologią Quad Bronzing, która przyspiesza proces opalania. Naturalnie pozyskiwane DHA w połączeniu z silnymi przeciwutleniaczami, w tym wyciągami z roślin botanicznych i jedwabistymi aminokwasami, pomagają szybciej rozwijać opaleniznę, wchłaniają się głębiej w skórę i tworzą ciemny naturalny kolor, który trwa dłużej. Połączenie bogatych składników odżywczych zapewnia skórze wiele korzyści, a nawilżające przeciwutleniacze zwiększają blask skóry.

Idealny odcień
dla Twojej skóry

W TanExpert i MineTan zapewniamy możliwość wyboru pożądanego odcienia opalenizny. Dostępna paleta płynów i kosmetyków umożliwia dostosowanie wykończenia skóry do efektu opalenizny z całego świata. Przykładowo Violet odpowiada śródziemnomorskim wakacjom, a Dark Topaz zapewni efekt prosto z Rio. Oczekujesz opalenizny, która jednocześnie ujędrni Twoją skórę? Wypróbuj samoopalacz Workout Ready, stworzony dla osób aktywnych. Produkt ten nasycony jest kofeiną i guaraną, znaną z właściwości ujędrniających i wyszczuplających. Zupełnie inny efekt osiągniesz używając preparatów z wody kokosowej, takich jak Coconut Glow. Jeśli zależy Ci na dodatkowym nawilżeniu, zastosuj My Moroccan, wzbogacony w olejek arganowy, który odżywia i naprawia nawet najbardziej suchą skórę.