Dla profesjonalistów
Opalaj z najlepszymi

Oferta dla
profesjonalistów

Opalaj
kosmetykami i
sprzętem TanExpert

Zapraszamy do współpracy profesjonalistów świadczących usługi w zakresie opalania natryskowego oraz osoby, które dopiero chcą zacząć. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, jednocześnie zapewniając partnerskie warunki współpracy oraz odpowiednie wsparcie merytoryczne.

Dlaczego
warto

Kosmetyki do
Opalania

Sprzęt dla
Profesjonalistów

Produkty do
Salonu
Dlaczego
TanExpert

Idealne dla
salonów

Dzięki kosmetykom TanExpert i MineTan zaoferujesz swoim klientom najlepsze produkty na rynku. W praktyce oznacza to idealną opaleniznę dopasowaną do każdego rodzaju skóry, odcienia i potrzeb. Zaczynając od podstawowej serii kolorów, kończąc na zabiegach dedykowanych do indywidualnych potrzeb Twoich klientów. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie możliwe odcienie i właściwości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Działania
marketingowe

Kreuj wizerunek,
pozyskuj klientów

W naszym zespole pracują doświadczeni marketingowcy. Zweryfikowaliśmy różne modele pozyskiwania klientów i wiemy, jak optymalnie wykorzystać możliwości jakie dają nowoczesne technologie. Ponadto znamy i rozumiemy aktualne potrzeby użytkowników. Wszyscy eksperci i partnerzy mogą liczyć na nasze merytoryczne wsparcie.

Zainteresowani mogą skorzystać z naszego profesjonalnego supportu w zakresie opracowania identyfikacji wizualnej, wykonania strony internetowej, prowadzenia kanału social media oraz działań reklamowych w Google.

Udostępniamy też materiały promocyjne, które uatrakcyjnią Twój salon i pomogą w promocji oferty TanExpert. Wiemy, że Twój sukces jest naszym sukcesem.

Wsparcie marketingowe

Działania promocyjne

Content reklamowy

TanExpert Magic Spray – do Opalania Natryskowego

Urządzenie Magic Spray to przełom w świecie opalania natryskowego. Ulepszona technologia sprawia, że aplikacja płynu jest jeszcze bardziej ułatwiona, a zastosowanie najwyższej jakości elementów gwarantuje niezawodność podczas zabiegu. Jest idealne dla profesjonalnych salonów oraz osób wykonujących usługę mobilną.

Nasze
urządzenia
Polecane

Produkty do
jednorazowego
użytku

Zapewniamy wszystkie niezbędne produkty do przeprowadzenia zabiegu w Twoim salonie. Aby utrzymać części ciała w czystości lub zasłonić część ciała możesz zaproponować swoim klientom: jednorazowe klapki samoprzylepne, czepki do włosów i bielizna.

Gotowe zestawy
dopasowane do potrzeb

Niezależnie od tego, czy jesteś start-upem, czy działasz już w branży – mamy ofertę, którą idealnie dobierzemy do Twoich potrzeb. Dysponujemy różnymi zestawami dla profesjonalistów, od mniejszych dedykowanych dla osób, które dopiero zaczynają, do w pełni kompleksowego wyposażenia salonu. Porozmawiaj z naszymi doradcami – dobierzemy Ci odpowiedni sprzęt i kosmetyki.