Zarabiaj z TanExpert

Zarabiaj
z TanExpert

Pracuj i zarabiaj
z TanExpert

Oferujemy pełną gamę produktów oraz wyposażenie, które zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby zaoferować klientom idealną opaleniznę. Jeśli jesteś zainteresowana naszymi produktami – skontaktuj się w celu otrzymania cennika dla profesjonalistów.

Nasze zestawy do opalania natryskowego zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nowy biznes lub usprawnić dotychczasowy. Obejmują one szeroką gamę specjalistycznych płynów do opalania natryskowego, profesjonalny sprzęt, wyposażenie salonu, produkty do użytku domowego oraz artykuły jednorazowe.

Zapewniamy wsparcie i partnerskie relacje. Posiadamy także profesjonalne zaplecze doświadczonych specjalistów od marketingu, którzy pomogą Ci rozwinąć swój biznes.

Poniżej prezentujemy symulację finansową obrazującą, ile możesz zarobić świadcząc usługi w zakresie opalania natryskowego, przy założeniu, że średnio dziennie opalisz określoną ilość osób. Oczywiście nie od razu będziesz wykonywać 20 zabiegów dziennie, ale nawet w początkowym stadium – biznes przekłada się na bardzo przyzwoite wyniki.

Wyliczenie zakłada pracę 6x w tygodniu i średni koszt zabiegu 100 pln brutto.

Tygodniowo Miesięcznie
2 zabiegi/dzień 1200 PLN 4800 PLN
5 zabiegów/dzień 3000 PLN 12000 PLN
10 zabiegów/dzień 6000 PLN 24000 PLN
15 zabiegów/dzień 8100 PLN 32400 PLN
20 zabiegów/dzień 12000 PLN 48000 PLN
Masz
pytania?

Jesteśmy po to,
żeby Ci pomóc

W razie jakichkolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pokażemy Ci, jak prowadzić swój biznes.

Możesz świadczyć swoje usługi wyłącznie u klientów jako mobilna ekspertka albo wejść na profesjonalny poziom i otworzyć własny punkt stacjonarny. Stworzenie idealnego salonu wymaga szerokiej gamy artykułów oraz produktów marketingowych, lecz niczym się nie przejmuj – pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniego pakietu, w zależności od Twoich potrzeb.

Nasi szkoleniowcy są specjalistami w dziedzinie technik opalania natryskowego oraz użytkowania produktów i sprzętu. Wszyscy nasi współpracownicy mają bogate doświadczenie w branży opalania natryskowego. Możesz na nas w pełni polegać.