Szkolenie z opalania
natryskowego

Szczecin

Kalisz

Piekary Śląskie

Warszawa

Bydgoszcz

Kurs opalania
natryskowego

Jeśli chcesz zacząć świadczyć usługi z zakresu opalania natryskowego i rozpocząć współpracę z profesjonalistami, którzy krok po kroku pomogą Ci zorganizować swój biznes – jesteś w idealnym miejscu. Organizujemy szkolenia z opalania natryskowego w wybranych miastach w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – wskażemy Ci najbliższego szkoleniowca, który ustali z Tobą dogodny termin oraz dobierze optymalny dla Twoich potrzeb pakiet startowy.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie teoretyczne

W trakcie kursu z opalania natryskowego zaprezentujemy Ci dostępne w naszej ofercie kosmetyki. Całość podzielona jest na produkty do użytku profesjonalnego oraz kosmetyki do aplikacji w warunkach domowych, które możesz oferować swoim klientom w sprzedaży detalicznej. Podczas szkolenia omawiamy szczegółowo ich właściwości oraz wyjaśniamy, jak stosować w zależności od preferencji i karnacji klienta. Wszystko uzupełnia nasz autorski skrypt, dzięki któremu w każdej chwili możesz wrócić do najważniejszych informacji na temat zabiegu opalania natryskowego lub o naszych produktach.

Szkolenie praktyczne

Podczas szkolenia praktycznego z opalania natryskowego, w pierwszej kolejności zaprezentujemy Ci w jaki sposób należy poprawnie opalić klienta. Następnie samodzielnie wykonasz cały zabieg na naszych dwóch modelkach. Rzetelnie i wyczerpująco zapoznamy Cię z profesjonalnymi techniką, która pozwoli Ci swobodnie świadczyć usługi najwyższej jakości. Krok po kroku pokażemy Ci jak optymalnie aplikować płyn na skórę aby osiągnąć idealny efekt naturalnej opalenizny. Nasi szkoleniowcy dobierani są bardzo drobiazgowo – osoby te poza bogatym doświadczeniem w branży, wyróżniają się świetnym podejściem do drugiego człowieka, co jest podstawą w budowaniu stałych relacji z klientem.

Certyfikat

Zakończeniem szkolenia z opalania natryskowego jest uzyskanie certyfikatu, który potwierdza nabyte umiejętności teoretyczne i praktyczne. Od tego momentu dołączasz do grona ekspertów i otrzymujesz możliwość nabywania naszych produktów w promocyjnych warunkach cenowych.

Zrób pierwszy krok i zacznij pracować na swoim! Pracując 6x w tygodniu i wykonując 2 zabiegi każdego dnia zarabiasz tygodniowo 1 200 zł, czyli miesięcznie 4 800 zł. Przy 5 zabiegach dziennie Twój tygodniowy przychód wyniesie 3 000 zł, co daje w skali miesiąca 12 000 zł. Warto zauważyć, że jeden zabieg zajmuje max 30 minut, a więc Twoje możliwości zarobkowe są znacznie większe.

Jesteśmy od tego
żeby pomagać

Nic się nie bój – wszystko to jest bardzo proste, a nasi szkoleniowcy to najlepsi eksperci w kraju. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i są bardzo komunikatywnymi osobami, które chętnie dzielą się wiedzą!

Wsparcie
biznesowe

Doradztwo
wizerunkowe

Doskonały sprzęt
i produkty

Szkolimy z Najlepszymi

Posiadamy bazę doświadczonych szkoleniowców w wybranych miastach w Polsce. Kładziemy szczególny nacisk na doświadczenie naszych TanExpert Master i współpracujemy w tym obszarze wyłącznie z pozytywnie zweryfikowanymi Ekspertkami, które od lat działają z powodzeniem w branży. Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą skontaktuj się z nami. Pokierujemy Cię krok po kroku oraz zaoferujemy pakiet startowy, optymalny do Twoich potrzeb i możliwości.

Partnerskie warunki współpracy to nasz priorytet!