Szkolenie z opalania
natryskowego

Szczecin

Kalisz

Piekary Śląskie

Warszawa

Opalanie natryskowe szkolenie

Kurs opalania natryskowego. Jeśli chcesz zacząć świadczyć usługi z zakresu opalania natryskowego i rozpocząć współpracę z profesjonalistami, którzy krok po kroku pomogą Ci zorganizować swój biznes – jesteś w idealnym miejscu. Organizujemy szkolenia z opalania natryskowego w wybranych miastach w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – wskażemy Ci najbliższego szkoleniowca, który ustali z Tobą dogodny termin oraz dobierze optymalny dla Twoich potrzeb pakiet startowy.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie teoretyczne

W trakcie kursu z opalania natryskowego zaprezentujemy Ci dostępne w naszej ofercie kosmetyki. Całość podzielona jest na produkty do użytku profesjonalnego oraz kosmetyki do aplikacji w warunkach domowych, które możesz oferować swoim klientom w sprzedaży detalicznej. Podczas szkolenia z opalania natryskowego omawiamy szczegółowo właściwości naszych kosmetyków oraz wyjaśniamy, jak je najlepiej stosować w zależności od preferencji i karnacji klienta. Wszystko uzupełnia nasz autorski skrypt, dzięki któremu w każdej chwili możesz wrócić do najważniejszych informacji poruszanych w trakcie kursu z opalania natryskowego.

Szkolenie praktyczne

Podczas szkolenia praktycznego z opalania natryskowego, w pierwszej kolejności zaprezentujemy Ci, w jaki sposób należy poprawnie opalić klienta. Następnie samodzielnie wykonasz cały zabieg na naszych dwóch modelkach. Rzetelnie i wyczerpująco zapoznamy Cię z profesjonalną techniką, która pozwoli Ci swobodnie świadczyć usługi najwyższej jakości. Krok po kroku pokażemy Ci, jak optymalnie aplikować płyn na skórę aby osiągnąć idealny efekt naturalnej opalenizny. Nasi szkoleniowcy dobierani są bardzo drobiazgowo – osoby te poza bogatym doświadczeniem w branży, wyróżniają się świetnym podejściem do drugiego człowieka, co jest podstawą w budowaniu stałych relacji z klientem.

Certyfikat

Zakończeniem szkolenia z opalania natryskowego jest uzyskanie certyfikatu, który potwierdza nabyte umiejętności teoretyczne i praktyczne. Od tego momentu dołączasz do grona ekspertów i otrzymujesz możliwość nabywania naszych produktów w promocyjnych warunkach cenowych.

Zrób pierwszy krok i zacznij pracować na swoim! Pracując 6x w tygodniu i wykonując 2 zabiegi każdego dnia zarabiasz tygodniowo 1 200 zł, czyli miesięcznie 4 800 zł. Przy 5 zabiegach dziennie Twój tygodniowy przychód wyniesie 3 000 zł, co daje w skali miesiąca 12 000 zł. Warto zauważyć, że jeden zabieg zajmuje max 30 minut, a więc Twoje możliwości zarobkowe są znacznie większe.

Sprawdź ile możesz zarobić

Średnia cena opalania natryskowego całego ciała wynosi 100 zł, a czas realizacji takiej usługi to maksymalnie 30 minut. Zobacz, ile możesz zarabiać opalając natryskowo 5x w tygodniu.

Tygodniowo Miesięcznie
2 zabiegi/dzień 1000 PLN 4000 PLN
4 zabiegi/dzień 2000 PLN 8000 PLN
6 zabiegów/dzień 3000 PLN 12000 PLN
8 zabiegów/dzień 4000 PLN 16000 PLN
12 zabiegów/dzień 6000 PLN 24000 PLN

Dostępne zestawy szkoleniowe

Posiadamy pakiety startowe połączone ze szkoleniem w zakresie opalania natryskowego w 5 standardowych konfiguracjach. Po zakupieniu wybranego zestawu – wszystkie produkty niezwłocznie wysyłane są na wskazany przez Ciebie adres. Pozostaje Ci tylko umówić dogodny termin szkolenia z jednym z naszych szkoleniowców w zakresie opalania natryskowego, którzy dostępni są w następujących miejscowościach: Szczecin, Warszawa, Kalisz, Piekary Śląskie (obok Katowic). Jeśli chcesz otrzymać dane kontaktowe do szkoleniowców – skontaktuj się z nami lub KLIKNIJ TUTAJ i odwiedź podstronę z prezentacją naszych TanExpert Master. Koszt szkolenia zawarty jest w cenę pakietu startowego. Na szkolenie nie musisz zabierać żadnych dodatkowych przedmiotów – cała organizacja, w tym modelki, materiały szkoleniowe, sprzęt, kosmetyki – leży w pełni po naszej stronie.

Zestaw Spray Basic

 • szkolenie z opalania natryskowego zrealizowanego przez „TanExpert Master”
 • profesjonalne urządzenie do opalania natryskowego Magic Spray
 • 1 sztuka płynu do opalania natryskowego (1L)
 • błyskawicznie rozkładany namiot
 • materiały szkoleniowe oraz pakiet materiałów reklamowych
 • certyfikat TanExpert – lidera w sprzedaży kosmetyków samoopalających
4 045zł 2 699zł

Zamów

Zestaw Spray Premium

 • szkolenie z opalania natryskowego zrealizowanego przez „TanExpert Master”
 • profesjonalne urządzenie do opalania natryskowego Magic Spray
 • 3 sztuki płynów do opalania natryskowego (1L)
 • błyskawicznie rozkładany namiot, koszulka firmowa
 • materiały szkoleniowe oraz pakiet materiałów reklamowych
 • certyfikat TanExpert – lidera w sprzedaży kosmetyków samoopalających
5 002zł 3 299zł

Zamów

Zestaw Spray Exclusive

 • szkolenie z opalania natryskowego zrealizowanego przez „TanExpert Master”
 • profesjonalne urządzenie do opalania natryskowego Magic Spray
 • 4 sztuki płynów do opalania natryskowego (1L)
 • namiot, pochłaniacz oraz 2 sztuk rękawic do aplikacji samoopalacza
 • komplet kapci samoprzylepnych, bielizna i czepki na 100 zabiegów
 • certyfikat TanExpert – lidera w sprzedaży kosmetyków samoopalających
 • materiały szkoleniowe oraz pakiet materiałów reklamowych
5 812zł 3 999zł

Zamów

All in One

 • profesjonalne szkolenie z doświadczoną „TanExpert Master”
 • stacjonarna kabina do opalania natryskowego
 • urządzenie do opalania natryskowego Tan.Lite 32000
 • 6x płyn do opalania natryskowego (1L)
 • profesjonalne materiały szkoleniowe, pakiet materiałów reklamowych
 • certyfikat TanExpert Polska
 • promowany wpis na tanme.pl
12 981zł 11 376zł

Zamów

Dowiesz się

Jak powstaje sztuczna opalenizna

Czy opalanie natryskowe jest zdrowe

Jakie są najczęstsze błędy podczas aplikacji

Jak dopasować usługę do klienta

Jak dbać o sztuczną opaleniznę

Jak używać kosmetyki do opalania

Jak korzystać z urządzenia

Jaka jest właściwa technika

Jak zapewnić najwyższą jakość

W jaki sposób promować swój biznes

Jesteśmy od tego
żeby pomagać

Nic się nie bój – wszystko to jest bardzo proste, a nasi szkoleniowcy to najlepsi eksperci w kraju. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i są bardzo komunikatywnymi osobami, które chętnie dzielą się wiedzą!

Wsparcie
biznesowe

Doradztwo
wizerunkowe

Doskonały sprzęt
i produkty

Szkolimy z Najlepszymi

Posiadamy bazę doświadczonych szkoleniowców w wybranych miastach w Polsce. Kładziemy szczególny nacisk na doświadczenie naszych TanExpert Master i współpracujemy w tym obszarze wyłącznie z pozytywnie zweryfikowanymi Ekspertkami, które od lat działają z powodzeniem w branży. Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą skontaktuj się z nami i zapisz się na szkolenie z opalania natryskowego. Pokierujemy Cię krok po kroku oraz zaoferujemy pakiet startowy, optymalny do Twoich potrzeb i możliwości.

Partnerskie warunki współpracy to nasz priorytet!

Zastanawiasz nad wyborem szkolenia w zakresie opalania natryskowego?

Kliknij i dowiedz się dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę.

Sprawdź

Opalanie natryskowe szkolenie

Profesjonalne szkolenia z opalania natryskowego przeprowadzają nasze najbardziej doświadczone specjalistki TanExpert Master, które posiadają łącznie ponad 20 lat doświadczenia w branży.

Prowadzimy szkolenia z opalania natryskowego w takich miejscowościach jak: Szczecin, Warszawa, Kalisz i Piekary Śląskie. Oferujemy w pełni partnerskie podejście, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom należyte wsparcie na dowolnym etapie współpracy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ciągły rozwój i budowanie pozytywnych relacji to fundament w pracy z ludźmi.

Organizując szkolenia z opalania natryskowego, kierujemy się przede wszystkim tym, aby zapewniać ich jak najwyższy poziom. Dbamy również o stałą dostępność odpowiednich kosmetyków do opalania i natychmiastową realizację zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym TanExpert24. Zależy nam na prowadzeniu szkoleń przez osoby doświadczone – w naszym zespole znajdują się wyłącznie zweryfikowane ekspertki, od lat pracujące w branży opalania natryskowego. Warto pamiętać o tym, że naszym szkoleniowcem może zostać jedynie osoba, która specjalizuje się w opalaniu natryskowym i na tym opiera swoją główną działalność biznesową. Działając w ten sposób, wiemy, że oferujemy to, co najlepsze.

Przeprowadzane przez nas kursy z opalania natryskowego bazują wyłącznie na produktach TanExpert i MineTan. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy też masz jakieś doświadczenie w branży – przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór pakietów startowych. O jakości naszych kosmetyków wielokrotnie przekonały się setki ekspertek, które świadczą swoje usługi mobilnie oraz stacjonarne. Nasza oferta dla salonów skierowana jest zarówno do lokali, gdzie opalanie natryskowe jest główną usługą, a także tam, gdzie zabiegi opalania są wyłącznie dodatkiem w ofercie.

Aby zapewnić kursantom optymalne warunki szkoleniowe, kursy prowadzimy w kameralnych 1 lub 2-osobowych grupach. Czas trwania szkolenia wynosi około 4 godzin.

Jeśli zakupisz zestaw startowy znajdujący się w naszym sklepie TanExpert24 – w cenie otrzymasz również szkolenie dla jednej osoby. Oczywiście istnieje także możliwość zakupu samego szkolenia (bez zestawu obejmującego urządzenia i kosmetyki).

Oferta skierowana do ekspertów to przede wszystkim niezwykle atrakcyjne warunki finansowe na nasze produkty, a także ekspresowa obsługa i wysyłka złożonych zamówień. Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin i stale dbamy o to, aby nasze produkty były dostępne. Nasi konsultanci są do dyspozycji telefonicznej, mailowej oraz social media (Messenger i Instagram) 7 dni w tygodniu.

Dla jeszcze większej efektywności zapewniamy indywidualne oraz grupowe szkolenia dla profesjonalistów. Ponadto zaznaczamy, że nasze produkty nie są testowane na zwierzętach i bazują wyłącznie na naturalnych i organicznych składnikach. Za efekt samoopalający odpowiada DHA pochodzenia naturalnego.

Wciąż zastanawiasz się nad wyborem szkolenia z opalania natryskowego? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Poznasz również wszystkie zalety naszej oferty, potencjalne korzyści, a także efekty dotychczasowych uczestników szkolenia. W kilku prostych krokach możesz zyskać przewagę nad konkurencją. Niezawodne urządzenia, profesjonalne płyny gwarantujące naturalny efekt oraz kosmetyki samoopalające polecane przez Profesjonalistów i Gwiazdy. To z pewnością czynniki, które sprawią, że klientki z chęcią odwiedzą Twój salon raz jeszcze.

Potrzebujesz pomocy? Porozmawiajmy! Chętnie wyjaśnimy Ci, jak zacząć z nami współpracę.